Творча робота педколективу

ПСИХОЛОГО – ПЕДАГОГІЧНІ  ПРОЕКТИ  РОБОТИ ВИХОВАТЕЛІВ.

ІІІ рік  життя.

«Сенсорні здібності  малюка».

Завдання: Вчити, формувати, закріплювати знання  про навколишній світ, швидко орвєнтуватися  в ньому; розвивати  пам’ять, мислення, інтерес  до  сенсорики, уважність; виховувати  самостійність, хайніст, вміння слухати вихователя  та  своїх  товаришів.

ІV  рік  життя.

«Розвиток творчих  здібностей  дошкільнят з  використанням  елементів ТРВЗ».

Завдання: Формувати  у дітей навички творчої роботи, а саме: розвинуту уяву, оригінальність мислення, самостійність, незвичайність, кмітливість; інтелектуальність творчої ініціативи, гнучкість  мислення. Розвивати уміння грамотно діяти у сферах людської діяльності, в стосунках з природою.Розвивати почуття впевненості, яке базується на свідомій самооцінці у самому собі і оточенні.

V рік  життя.

«Граючись  розмовляємо» (мовленнєвий розвиток).

Завдання: Підготовка дитини  до  активної участі в мовленнєвій  діяльності, спрямованій на вдосконалення. Активізацію монологічного і діалогічного мовлення дитини, розвиток образності мислення, створення  мовленнєвих конструкторів, вправляння  у використання правил етикету. Виховувати у дитини потребу і готовність виявляти  елементи творчості, надавати реальну можливість екпериментувати, вигадувати, самовизначатися.

VІ рік  життя.

«Повні  чудес  невичерпних природи  вічні  справи».

Завдання: Формувати екологічну поведінку, прищеплювати любов до природи, рідного краю; спостережливість, вміння радіти спілкуванню з природним довкіллям, бачити багатство рідної природи, незвичне і прекрасне.Учити аналізувати, самостійно робити висновки, узагальнювати. Спонукати до дослідницьких дій; виховувати любов до природи.