Плекаємо обдарованість

ГУРТКОВА  РОБОТА.

ІІ  молодша  група  «Сходинками  в  довкілля».

Завдання: Організувати роботу гуртка відповідно до вимог Базової програми. Розширити  та  поглибити  знання дітей про світ природи, про оточуюче середовище. Формувати пізнавальний  інтерес до змін в природі з приходом нової пори року. Збагачувати словниковий запас дітей новими словами, жестами, мімікою.Розвивати увагу, уяву, довільну  пам’ять, інтелектуальні здібності про спілкування з природою, а також вміння спостерігати, фантазувати, мислити  творчо під час виконання практичних завдань та дослідницької діяльності. Виховувати екологічну культуру та розуміння взаємозалежності в природному оточенні, бажання оберігати свою природу.

Середня  група «Екологічний  світЛофор».

Завдання: Організувати роботу з дітьми за вимогами Базової програми «Я у Світі». Використовувати такі методи і прийоми в роботі, які б забезпечили безпосереднє, дійове спілкування з рідною природою і спонукали б дітей до активної діяльності, яка направлена на охорону природи, спостереження, прогулянки, екскурсії. Вчити дітей помічати красу природи в різні пори року, радіти їй, охороняти і турбуватися про тварин, рослин, птахів, Викликати бажання брати участь в охороні природи. Спостереження, прогулянки, екскурсії, працю дітей поєднувати  з такими різноманітними  методами безпосереднього  ознайомлення з природою як : бесіда, читання пізнавальної і художньої літератури, робота з таблицями, календарем. Шляхом цих методів розвивати інтерес дошкільнят до  пізнання природи, збагатити новими знаннями, виховати потяг до охорони  навколишнього середовища.

Старша  група «Руки  людини – то  цінний  скарб».

Завдання: Організувати роботу гуртка відповідно до вимог Базової програми «Я у Світі».Розширити та поглибити знання дітей про професії дорослих, про інструмент та обладнання, який вони використовують. Формувати пізнавальний інтерес до нових професій сьогодення: рекламний агент, фермер, банкір, підприємець. Вчити планувати свою діяльність, ставити мету, переносити  в побутові знання в  повсякчасне   життя . Стимулювати  бажання дітей уявляти себе в майбутньому, вдаватися до фантазування. Розвивати уміння дотримуватись правил поведінки в суспільстві. Виховувати моральні якості, повагу до людей різних професій за допомогою ігор бесід, спостережень, екскурсій.